Старогутянський ЗДО

Правила прийому

Інформація, щодо влаштування дитини до  закладу дошкільної освіти:

ЯКЩО ВИ ОБРАЛИ НАШ САДОЧОК

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює директор ЗДО протягом календарного року на підставі:

1. Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.

2. Копії свідоцтва про народження дитини.

3. Довідки від сімейного лікаря про стан здоров'я дитини та карти профілактичних щеплень (форма № 063).

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батькі або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період.

ЩОБ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО САДКА БУЛО КОМФОРТНИМ І КОРИСНИМ

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Запізнення – завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом. При вході, будь ласка, очистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. Крім того ми просимо Вас: Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.

У шафці дитини завжди повинний бути запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

Переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягнутися і тихо приєднатися до дітей. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час – в другій половині дня після 1630; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.

Пам'ятайте, іграшка дитини – іграшка для всіх. Вона може зламатися.

У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертайтеся на прийом до сімейного лікаря, в заклад дошкільної освіти дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 900 повідомити вихователя. Після хвороби дитина приймається в ЗДО при наявності медичної довідки.

Якщо ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, ви можете звернутися до директора. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ ІЗ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

·         за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

·         на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

·         у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців;

·         директор закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини за 10 календарних днів.